Radyatör Petek Temizliği

Çorlu ve çevresinde kalorifer ve kombi tesisatlarında kullanılan tesisat, radyatör ve petekler için Petek Temizliği Hizmeti vermekteyiz. Petek Temizliği işlemini tesisat ve petek temizliği için üretilmiş özel kimyasallar kullanarak ve profesyonel Petek Temizleme Makinesi ile yapmaktayız. Geçmişten gelen tecrübemiz ve profesyonel makine kullanarak petek temizliği hizmetini Kalite ve Uygun Maliyet ile sunmaktayız.

Kalorifer ( Kombi ) Tesisatı ve Petekler zaman içerisinde tesisat suyunun akışını engelleyecek şekilde tortu ve pislik oluşturur. Tesisat suyunun akışının yavaşlaması kombinin ürettiği sıcak suyun kalorifer petekleri aracılığı ile ısıya dönüşmesini engellemeye başlar. Bu noktada daha fazla yakıt parası öderken yeterince ısınmamıza engel olur.

Kalorifer Petek Temizliği mutlaka özel tesisat ve petek temizleme kimyasalları ve yine petek temizleme makinası ile yapılmalıdır. Makinasız temizlik yapacağını iddia eden kim olursa olsun kabul etmeyiniz. Petek Yıkama Makinası kullanılmadan yapılan temizlik ve yıkama işlemleri hem sağlıksız olacağı gibi uygulaması oldukça zordur. Tüm petekler teker teker sökülerek yıkama yapılacağından söküm esnasında radyatör peteklerinden çıkacak kirli su evinizin kirlenmesine sebep olur.