Yangın Hidrant Hattı Su Kaçakları

Yer üstü ve yeraltı Yangın Hidrantları alış veriş merkezlerinde,fabrikalarda, depolarda,endüstriyel tesislerde, bina çevrelerinde, bulunan yangın hidrant hatlarında su sızıntısının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz. Yangın tesisatlarında zamanla oluşan çatlak veya kırılmalar yer altında olduğu için fark edilememektedir. Zaman içerisinde tonlarca suyun boşa gitmesini önlemek için yerin 3 metre altına kadar borulardaki su sızıntısının noktasal yerini tespit edebiliyoruz. Daha önce yaptığımız birçok yangın tesisatı su kaçaklarında su sızıntılarının noktasal olarak yerlerini tespit etmiş belli bir saha tecrübesine sahip profesyonel kadromuzla her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Amacımız çok fazla zemin kırılmadan maliyeti düşürerek su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmektir. Su sızıntılarını bulma konusunda firmamız gereken deneyim ve tecrübeye sahiptir.

Bina dışı ve bahçelerdeki su kaçaklarını da noktasal bulabiliyoruz. Sitemizden Referanslarımıza bakabilirsiniz. Bina şebeke suyundaki kaçakları veya bahçe sulama hatlarındaki kaçakları da bulabiliyoruz.Firmamız ev ve işyerlerinde de su kaçak tespiti yapmaktadır detaylı bilgi için firmamızı arayabilir ve soru sorarak yardım alabilirsiniz. Dairenizdeki su kaçağı ister büyük olsun ister küçük bizim için önemli değil noktasal her türlü kaçağı bulabilmekteyiz.