Kamera Pis Su Gideri Görüntüleme

Bina içindeki ve dışındaki atık su gider borularınızın, kamera ile görüntülemesi yapan Çorlu Tesisat, boru içerisinde kırık, çatlak boru yerini tespit edebilmektedir. Bünyemizde bulunan son teknoloji kameralarla, boru içerisindeki tıkanmalar veya yeterli verilmeyen meyilsiz pimaşlar görüntülenir. Suyun gitmediği yerler, kamera ile tespit edilir. Detektörlü kameralar ile Çorlu su tesisatçısı olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Kanal görüntüleme kamerası, atık su gider borusu içi görüntüleme ve kayıt seçenekleri sunan firmamız, son sistem teknolojilere sahip Türkiye’de ilk kullanılan kameralarla çalışmaktadır. Pimaş borularda görüntüleme, renkli kameralar ile yapılmaktadır. Kameralarımızın kayıt özelliği bulunduğundan, istendiğinde çekilen görüntünün bir kopyası müşteriye verilir. Kanal görüntüleme kamerası ile şimdiye kadar birçok çözüm bulunamayan atık su gider borusu sızıntılarına, çözüm ürettik. Boru kontrol ekipmanlarının tümü RIDGID See Snake markalı olup; konut, ticari ve endüstriyel olarak bütün sektörlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Görüntüleme Kamerası İle Boru Görüntüleme

Kullandığımız kameralar, piyasadaki en net görüntü veren ve en profesyonel cihazlardır. Görüntü kalitesi ve dayanıklılık çok önemlidir. Çünkü küçük kırık ve çatlaklar, net bir görüntü olmazsa bulunamazlar. Cihazlı tesisatçının kullandığı kamera kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde kameranın arıza yapmaması söz konusu olabilir. Böyle bir durum sizin için de önemlidir çünkü işin yarım kalma olasılığı olur. Kamera ile pimaş ve boruların içini görüntülüyoruz. Tüm gider tıkanıklıklarını son sistem teknolojik makinelerle açıyoruz. Etrafa hiçbir zarar vermeden tıkanıklık açma makinesi ile kırıp dökmeden açıyoruz. Tıkalı olan borunun içine kamera salarak tıkanıklığın sebebini size açıklıyoruz.

Boru Görüntüleme Kameraları Ne İşe Yarar?

Borunun temizlik durumu kontrol edilebilir.
Pimaşlarda ki problemli alanlar ve yapısal hatalar tespit edilebilir.
Yeni yapılan boru hatlarının uygunluğu kontrol edilebilir.
Kanalizasyon hattını etkileyen şartları kontrol edilebilir.
Kanaldaki su kaçakları noktasal olarak tespit edilebilir.
Kanalla illegal olarak uygunsuz şekilde yapılan bağlantılar tespit edilebilir.
Kanal tadilatı için öneriler oluşturulur.