Tesisat Değişiklikleri

Sıhhi tesisat; genel olarak yapılarda su tesisatı, ısıtma tesisatı ve atık su tesisatlarıyla ilgili donanıma verilen isimdir.
Sıhhi tesisat bir yapının en önemli parçasıdır doğu yapılmadığında çok büyük sorunları da beraberinde getirir.
Ev, ofis, iş yeri, hastane, okul veya herhangi bir alandaki sıhhi tesisat problemlerine bilgi ve tecrübelerimiz sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler sunabilmekteyiz. Temiz su gereksinimi ile atık suyun tam olarak toplanıp sevki açısından sıhhi tesisat sektörü ekonomimizin önemli bir parçasıdır. Vana arızalarından su tesisatı boruları onarımına kadar birçok tesisat sorununda bizi arayabilirsiniz.
Her sıhhi tesisatın gereksinimleri farklılık göstermektedir. Boruların kalınlıkları ve kullanılacak malzeme sayısı ihtiyaca göre şekillenmektedir. Yaşı fazla olan binaların su tesisatlarında günden güne sorunlar oluşması olasıdır. Binanın emdiği nemin, ısının verdiği yıpratıcı etki su tesisatını doğrudan etkilemektedir. Evinizin ve ofisinizin sıhhi tesisatı konusunda arıza ve yenileme çalışmaları için bizi arayın size kalıcı çözümler sunalım.
İşini layıkıyla yapan firma sayısı çok az bulunmaktadır. Biz değerli müşterilerimizin bütün tesisat sorunlarını profesyonel ekibimizle ve kullandığımız son teknoloji tesisat sistemlerini yapılarında uygulamaktayız.
Kullandığımız malzemelerin kalitesinden asla ödün vermemekteyiz. Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz.
  • Keşif: Tesisat istediğiniz mekanın ölçüleri alınır.
  • Proje: İstedikleriniz doğrultusunda mekana uygun şekilde projemizi birlikte oluştururuz.
  • Teklif: Projeyle ilgili detaylı teklifimizi sunarız.
  • Uygulama: Teklif onayı ile birlikte elektrik tesisat sözleşmemizi yapıp projeye başlarız.
  • Teslimat: Belirlenen tarihte projeyi sonlandırır sizin de değerlendirmenizi aldıktan sonra projeyi teslim ederiz.